Nezmaři RevivalCountry a pop skupina

Babicovi dobroty

Publikováno 02.03.2017 v 17:55 v kategorii Nezmaři Revival, přečteno: 30x

Dobrý den , vážení fanoušci naší skupiny Nezmaři Revival . Srdečně vás zveme na besedu s názvem Babicovi dobroty . Oblíbený protagonista cooking show Babicovy dobroty zařadil do své třetí kuchařky pouze jídla, která v televizi nevařil, a mezi nimi i několik skvělých novinek. Patří mezi ně například recepty pro naše ratolesti, "protože děti jsou kořením života a něm toho my kuchaři trochu víme…" a také řada jeho speciál, o kterých říká, že začnou vznikat až ve chvíli, kdy zapne sporák.
Ozdobou této knihy jsou bezesporu polévky, k nimž se nechal inspirovat během svých kuchařských výprav po celém světě, a také recepty ke grilování: "Nádhera, vůně dřeva nebo dřevěného uhlí, spousta masa, zeleniny, sýry, omáčky....jaro, léto, podzim ... pohoda, dobrý pití a dobrý kamarádi, rodina, děti, kytara... Úsměvy a dobrá nálada jsou podle mě mnohem důležitější než vymakaný marinády, do kterých někteří ustaraně nakládají maso několik hodin dopředu."
Masové speciality, ovšem také recepty se zeleninou, zejména rajčaty, venkovské vaření a vybrané nápoje jsou příjemným završením 78 jedinečných a jako vždy originálních receptů Jiřího Babicy.
Takže dobrou chuť.

Speciální hosté : Janek Ledecký a Markéta Procházková

Už 11.3.2017 od 15:00.hodin - 18:00.hodin v Borovanech !!

Vstupné : 360,- ( 1.osoba ) !!

Vstupné si lze předplatit přes email skupiny : nezmarirevival@seznam.cz !!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro všechny ženy k MDŽ máme připravený malý dárek + slevu na vstupné besedy v hodnotě 40% !! Hlašte se před zahájením besedy ( = přímo na místě ) . Více na : www.nezmarir.wgz.cz !!

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?